ŠD Ptujska Gora vs ŠD Kidričevo 56:51

    0
    353

    Recap

    Sodnika: Lajnšek, Topolinjak
    Gledalcev: 26

    Za nami je šele druga domača tekma v sezoni in tudi druga zmaga. Ker so gostje iz Kidričevega naši sosedje na lestvici, je bila ta tekma zelo pomembna za obe ekipi. Temu primeren je bil tudi nizek in izenačen rezultat skozi celotno srečanje.

    Tekmo bi lahko opisal tudi po četrtinah, vendar težko napišem kaj konkretnega, saj smo bili rezultatsko vseskozi skupaj. Med samo tekmo se nobeni ekipi ni uspelo odlepiti za več kot 5 točk, razen 2 minuti pred koncem, ko smo Gorčani pobegnili na +9. In na našo srečo je bilo to dovolj za končno zmago, saj smo v končnici tekme naredili veliko nepotrebnih prekrškov, ko smo že bili v bonusu, kar pa gostje niso znali izkoristiti in zmaga je ostala doma. Tekmo je zaznamovalo veliko zgrešenih metov in prekrškov, žal pa tudi neprijetna poškodba gostujočega igralca nekaj minut pred koncem tekme. Točkovno ni izstopal noben igralec, kot tudi ne sodnika, ki sta dobro opravila svoje delo.

    Po tekmi je sledilo druženje z gosti in sodnikoma ob kapljici domačega, na žalost pa brez nesrečnega Pahlina, ki mu Gorčani želimo hitro okrevanje in vrnitev na parket.

    Details

    Date Time League Season
    12/01/2018 7:50 pm PARKL liga 2017/2018

    Venue

    Ptujska Gora
    Majšperk 32b, 2322 Majšperk, Slovenia

    Results

    Ekipa1234T
    ŠD Ptujska Gora1710111856
    ŠD Kidričevo151091751

    ŠD Ptujska Gora

    Position MIN FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA OFF REB DEF REB AST PF TF STL TO BLK PTS
     0000000000000000

    ŠD Kidričevo

    # Player Position MIN FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA OFF REB DEF REB AST PF TF STL TO BLK PTS
    4Tomaž LešnikForward00000000000000012
    5Samo TurkGuard0000000000000006
    6Stefan BujagićCenter0000000000000004
    10Andrej MesaričForward-Center0000000000000008
    15David VujinovićForward-Center0000000000000000
    16Bojan LjubecGuard0000000000000000
    17Uroš DrevenšekForward-Guard00000000000000010
    77Denis DuhForward-Center0000000000000005
     Total 0000000000000000
    Deli