ŠD Kidričevo vs Rams 68:83

    0
    410

    Recap

    Zdravo .. ja kaj reči, danes bo malo daljše poročilo, ker imam računalnik. Tak, da če čitate med službo pustite raje za popoldan. Drugače pa nič, kaj reči. Tradicionalno, petek 20:00, športna dvorana Kidričevo (nebi rad, pa morem zaradi sodnikov, ki še tega ne vedo – najlepša dvorana v ligi z edino ekipo, ki v njej nastopa že od samega začetka). Bo kdo reko nič posebnega, ampak preračunaj. Če so stroški ccca. 850€ x vse odigrane sezone … Pa če bi to dal v bitcoine par let nazaj … Vglavnem, da ne bom dolgovezil, pogled na avte na parkirišču je jasno pokazal, da končno nebomo meli slabih sodnikov. Zapisnikarska miza tradicionalno, 15 domačih se nas je moglo stisnit v 12 dresov in akcija. Fuzbaleri prej so šli domu gledat futsal in odprla se nam je možnost za najdaljšo segrevanje sezone – 18min.

    Pa da nebom samo o nas – nasprotniki tradicionalno, brez problemov s pravilom prepoved igranja mlajšim od 18 let, številke dresov malo večje (pa ne tote 4, 5, 6 .. ampak tote XXXXL, XXXL ..). In ni druge, akcija. Aja tu bi še rad čestital Goranu Dragiču za prvi nastop na tekmi vseh zvezd, se si je zaslužo. Za minuto molka ni blo razloga. Pa gremo, prvi skok za žogo, že tretjo tekmo zapored prvi napad izvedeno na pravi koš.

    Res smo odigrali dobro četrtino, eno boljših v tej sezoni. Karlota ni blo na tekmi. Dobra obramba, skok in ok napad, nekaj lahkih zaključkov in Mitja bek s tremi tricami. +8. Malo se je tudi poznalo, da v prvi četrtini ni igral Alpi.

    1. četrtina ok začetek, še, potem pa ono veš, ko se nekaj prelomi malo, pa ni ono, pa tisto, pa nismo zadržali že dobrih 10 točk naskoka. Pa saj po drugi strani lej, istočasno Zvezda profesionalna ekipa, pa ni mogla Baskonie držat. Je pa reko Bujagič (številka 6), da pozna varnostnike pa nam bo marca zrihto karte za Real-Zvezda, da vidimo, če Jajce Caroll res tak hitro šutne, ko na Sportklubi+ HD.

    Nič, Ramsi so prekinli in nas dobli, pa vseeno potem malo Alpi, pa Kocmut 2 koša na koncu, pa Bujagič rutinirano 2 prosta in smo jih meli. Saj so nas napikali že v drugi četrtini, ampak smo jih vodli, kaj reči. Sevšek še je prišo, ko ga ni dostikrat, pa je že takoj dal. Tak, da v drugi četrtini 7 strelcov pri domačih. Pri gostih pa so tudi že do polčasa dali, se veš, Auer, Pinter, Želj .. pa ena trica, pa mu sodnik da dva prosta, ker ne more več, pa tak, pa so nas napikali, saj nimaš kaj.

    Med polčasom tradicionalno – zakaj pa nebi Fak noso zastave, bo al nebo tolko snega ko so rekli, sploh lahko Semenič zdrži pritisk na olimpijskih, zakaj se diesel draži, navadni bencin pa ne tolko, če Skomina še sploh piska, zakaj Omiča nimajo radi? Bujagič proba kucat, pa tudi da si jo od table vrže, pa za konec še, ki so časi Rubensa Barichela, ko je na Kuala Lumpurju v enem krogo lahko pridobo 6-8 mest.

    Nič, drugi polčas, sicer spet krenemo na pravi koš, ampak spet napadamo bolj gol, kot koš. Ramsi grejo v vodstvo, nimaš kaj izkušnje, pa dajo ga. Zaj se tudi Kosi pridruži tradicionalnim, nimaš kaj saj ma, masa pod košem, ma neko višino, pa zna ga dat, ne. Igramo naprej, sodnika ok, tu pa tam data kako, ampak milina proti temu kaj lahko dobiš. Pademo v igri, Lešnik dobi čisto kontro pa ne dobi žoge, to ne morš verjet. Ista reakcija, ko staremu Ronaldotu offside piskajo. Spet igramo, pa polno menjav, da bi spet vrnili ritem iz začetka tekme, pa ne gre. Na semaforu pa prav vse, fauli, rezultat, še rezultat po četrtinah je bil gor, ko marsikje nimaš. Z koraki nismo meli težav, sploh Lešnik bi še lahko kakega več naredo …

    Na zadnjo četrtino smo šli z -9, ampak se veš to v košarki ni nič, 2 napada z nešportnim faulom na trici … Malo nam pade, ampak spet pridemo tam na 68-60 z agresivno obrambo. Gledalcev ni blo dosti, tam 4,5, ampak se ni zamere. Potem pa o zadnjih 6 minutah po gostujočem timeouti, da si pjebi spočijejo, nem pisal rajši. Vglavnem najprej ne mormo več, še dobimo koše. Pa Sevšek (oni z reklame, ko vsi gledamo, ko Pablo Lasso vzame timeout) gre 1:0 čista kontra, a on zgreši desni dvokorak – pa še po starem je šou, brez tega nultega, klasično desna-leva mimo, te si vedo ki smo. Se prej je dal nekaj. Saj jaz sem tudi potem napačno šel 1:0. Vmes še bom en vic povedal: Veš kaj so zadnje besede kapitana podmornice – prezračite malo! Pa gremo še potem zadnja minuta, brez prave resnosti, se že malo predamo. Oni še kar igrajo, sodnika spet ok. Šumer pa Tadina se potem vseeno ne vpišeta, več pa jih tak ni blo. Pri nas domačih pa nič posebaj tudi, od totih bol znanih Školnik 10, pa Mesarič 7.

    Potem pa tote debate, nismo meli globine, zakaj za 3, kaj pa Hari dela. Zakaj ne rotiramo. Ampak dobro ok. Drugače pa tradicionalno, so dali tam Auer, Želj pa Kosi, drugih boljših ni blo.

    Mi gremo v Atilo, čisto skoro vsi. Ne vem, če smo Ramse sploh povabli. Saj ne, da smo svinje, ampak jezni smo bli, ker smo vidli, da jih lahko bi, v prvem polčasu. Potem tradicionalno, Mesko, Lešnik, Kocmut, Ljubec, Duh na cigaretih, ostali čakamo pice, je kao prepozno. Kruh dobimo, grem jaz po salamo, David jo razreže na ok kose in smo jo pojedli. Potem smo bli kar čez polnoč še. Pa spet debate – kdaj je sploh evrosong, sta Duo Platin še skupaj, se za Planico karte sploh še lahko dobijo, kdo je letos dobo Reli Dakar, če je Allen Iverson res agent zdaj, pa spet Dražen, ne morš mimo Dončiča, pa Mičo začne, da s hrbtom ne igra tak dobro. Zdaj gre Gregor v Madrid na Real – Olympiacos, pa da vidimo. Prestopni rok je tak do oktobra. Vsaka čast Luciji, lej naredla je prvi izpit pa nam je častla. Na Kurentancu na Ptuju bojo zdaj najprej David Verdenik od 21:00-22:00, potem pa takoj Vlado Kreslin s totimi z Goričkega v Piran, pa potem še pridejo oni sve je lako kad si mlad .. pa stari dobri, ko so oni, saj ne vem. Če še rabi kdo karto zrihtamo za 10€. Severina pa je razprodana.

    Naslednjo kolo mamo Ruše, kaj reči, upamo, da dobimo vredu sodnike, da oni slabši spet nebojo meli časa. Drugače pa se veš kompaktna ekipa, ki bi lahko bla v več športih dobra. Probali bomo verjetno več cone, pa tudi mogoče kaj mož moža čez celo, pa da šut steče, saj ne veš. Če bi bli na stavnicah bi lahko kdo dal na nas, ker bi meli tam 2,50 kvoto, morš pa vseeno vedet, da doma igramo, pa dosti nas bo. Drugače še mamo 4 tekme pa pokal če bo. Ramsov pa želimo še naprej, da so ok, naj borbajo. Zdaj glih še vidim, da imajo v Jagru prekajena krača zadnja za 2,99€ samo v akciji, če kdo rabi. Ni dosti 3 evre, če tak gledaš.

    Za konec pozdrav vsem, tudi, če je kdo z naše prijateljske gorenske lige 40+ to prebral. Se vidimo ob priliki.

    Zadnji Celjski Vitez aka. Romario7

    Details

    Date Time League Season
    02/02/2018 8:45 pm PARKL liga 2017/2018

    Venue

    OŠ Kidričevo
    Kajuhova ulica 10, 2325 Kidričevo

    Results

    Ekipa1234T
    ŠD Kidričevo2019141568
    Rams1224262183

    ŠD Kidričevo

    # Player Position MIN FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA OFF REB DEF REB AST PF TF STL TO BLK PTS
    4Tomaž LešnikForward0000000000000002
    5Samo TurkGuard0000000000000004
    6Stefan BujagićCenter0000000000000006
    9Mitja BekGuard00000000000000020
    10Andrej MesaričForward-Center0000000000000007
    12Jadranko ŠkolnikForward-Guard00000000000000010
    14Gregor SevšekGuard0000000000000008
    15David VujinovićForward-Center0000000000000000
    17Uroš DrevenšekForward-Guard0000000000000003
    77Denis DuhForward-Center0000000000000002
     Total 0000000000000000

    Rams

    Position MIN FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA OFF REB DEF REB AST PF TF STL TO BLK PTS
     0000000000000000
    Deli