ŠD Kidričevo – VBO Sladki Vrh 73:56

    0
    4

    Recap

    Poročilo tekme ŠD Kidričevo – KK VBO Sladki vrh, 28.1.2022

    Že v 1. četrtini je dišalo po zmagi. Domači smo na začetku tekme na krilih Turka, Mesariča in Holca povedli z kar 9:0,
    medtem ko je gostujoča ekipa ob zelenih vonjavah Kidričevega še iskala trdna tla pod nogami.
    V 2. četrtini so se sestavili tudi gostujoči igralci in z Stampferjem na čelu vsaj ohranjali negativno razliko.

    Ob polčasu je večini domače ekipe očitno začel bolj dišati Bujagićev narezek in pa sponzorski zrel sok prešanega grozdja iz lokalno znanih goric, met nam več ni stekel,
    medtem pa se je pri gostujočih razigral Cehnar mlajši. Z izidom 3. četrtine 19:9 so se gosti nevarno približali.

    4. četrtina ni bila bistveno naklonjena za met iz igre nobeni ekipi, tako da se je tekma končala v rezultatom 73:56 v korist ŠD Kidričevo.

    Tokrat je s pomočjo klasične naveze Mesarič-Holc moral KK VBO Sladki vrh že v 1. četrtini priznati premoč domače ekipe.
    V kolikor bi letom primerno odigrali le zadnje 3 četrtine pa bi bila tekma izrazito bolj napeta, kjer bi gostujoča ekipa z našim starim znancem Stampferjem na čelu
    predstavljala resno težavo ŠD Kidričevo.

    Details

    Date Time League Season
    28/01/2022 8:45 pm PARKL liga 2021/2022

    Venue

    OŠ Kidričevo
    Kajuhova ulica 10, 2325 Kidričevo

    Results

    Ekipa1234T
    ŠD Kidričevo302191373
    KK Sladki Vrh121719856

    ŠD Kidričevo

    # Player Position MIN FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA OFF REB DEF REB AST PF TF STL TO BLK PTS
    0Sebastian GrgičGuard0000000000000000
    4Tomaž LešnikForward0000000000000006
    5Samo TurkGuard00000000000000010
    6Stefan BujagićCenter0000000000000002
    9Mitja BekGuard0000000000000003
    10Andrej MesaričForward-Center00000000000000022
    11Sebastjan HolcForward-Guard00000000000000020
    16Bojan LjubecGuard0000000000000000
    17Uroš DrevenšekForward-Guard0000000000000008
    80Blaž ŠrotGuard0000000000000002
     Total 00000000000000073

    KK Sladki Vrh

    Position MIN FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA OFF REB DEF REB AST PF TF STL TO BLK PTS
     0000000000000000
    Deli