Rams vs ŠD Kidričevo 55:88

    0
    42

    Recap

    11V petek, 21.2.2020, je v kidričevski dvorani potekala tekma lige Park med ekipama ŠDK in Rams.

    Prva četrtina spada v rubriko Saj ni res, pa je! Košarkarji Kidričevega so za razliko od prejšnjih tekem to tekmo začeli precej dobro. Ekipo sta v vodstvu držala predvsem Mesarič in Lješnjak, ki sta skupaj dosegla 18 točk. Ramsi so ob ekipni in potrpežljivi igri uspeli držati korak z domačini, uspešna sta bila Mihalič in Kneževič.

    Rezultat po prvi četrtini → 22:18.

    V drugi četrtini pa je ekipa ŠDK prestavila BMW v šesto. Dobra igra v obrambi jim je omogočila lažje delo v napadu, kjer je dobro predstavo nadaljeval Lješnjak, priključil se mu je še Holc. Ramsom pa v tej četrtini meti enostavno niso padli skozi obroč, nezbranost v obrambi pa je botrovala k višjem vodstvu domačih. Druga četrtina, in s tem prvi polčas, je pripadla Kidričanom.

    Rezultat po 2. četrtini →  43:28.

    Maloštevilnost gostujoče ekipe je z vedno hitrejšim tempom igre »Šumarjev« prispevala k višji razliki med ekipama. Pri Ramsih še je najbolj pretil Spešič, vendar to ob nič kaj boljši obrambi ni dalo želena učinka za Mariborčane. ŠDK-jevci so nadaljevali z suvereno predstavo na obeh koncih igrišča, ki jim je na krilih razigranega Beka omogočila udobno prednost 20 točk.

    Rezultat po 3. četrtini → 68:40.

    Velika razlika je prinesla mirno igro do konca tekme. Domači košarkarji so si ob sproščeni igri točke zadnje četrtine enakomerno porazdelili, Mariborčani pa so se ob dobri predstavi Ravnikarja in Pinterja bolje kosali z domačini, kar je prineslo dokaj enakovredno zadnjo četrtino.

    Končni rezultat → 88:55.

    Andraž Potočnik

    Details

    Date Time League Season
    21/02/2020 8:45 pm PARKL liga 2019/2020

    Venue

    2. Gimnazija
    Trg Miloša Zidanška 1, 2000 Maribor

    Results

    Ekipa1234T
    Rams1711121555
    ŠD Kidričevo2221252088

    Rams

    Position MIN FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA OFF REB DEF REB AST PF TF STL TO BLK PTS
     0000000000000000

    ŠD Kidričevo

    # Player Position MIN FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA OFF REB DEF REB AST PF TF STL TO BLK PTS
    6Stefan BujagićCenter0000000000000004
    8Miloš ŠušteršičGuard0000000000000005
    9Mitja BekGuard00000000000000013
    10Andrej MesaričForward-Center00000000000000016
    11Sebastjan HolcForward-Guard00000000000000018
    12Jadranko ŠkolnikForward-Guard0000000000000006
    13Nikola LješnjakCenter00000000000000020
    15David VujinovićForward-Center0000000000000002
    15Andraž PotočnikCenter0000000000000004
    16Bojan LjubecGuard0000000000000000
    17Uroš DrevenšekForward-Guard0000000000000000
     Total 00000000000000088
    Deli