KK Paloma Sladki vrh – ŠD Kidričevo  83 : 75

Strelci: Žiga 22, Mičo 18, Alpi 13, Ban 9, Klemen 8, David 4, Jordan 2
Začeli smo dobro, kombinatorno, razigrano (prva petka: Žiga, Mičo, Alpi, Ban, David). V prvi četrtini smo dosegli 22 točk, več ali manj z lahkoto. Menjava je padala na 2-3 minute (Jordan je zamujal, prišel v drugi četrtini). Za polčas so sicer znižali na 5 pik, a smo v prvem delu vodili že za 15 in kontrolirali igro. Počasi se je začelo kazati, da nam zaradi številčne podhranjenosti pojenjajo moči. Hvala bogu, da je prišel Jordan, da smo imeli  vsaj dve menjavi. V tretji nas povedejo za piko ali dve, a vračamo na vsak njihov juriš, predvsem preko Žige, ki mu je obroč izgledal kot bazen. V 3.četrtini je namreč dosegel 16 točk (3 trojke). Ker smo se zmenli, da nam zmaga ni imperativ, smo v 4. četrtini probali še s cono. Najprej so nas luknjali in povedli za 11, po timeoutu in nekaj menjavah, je cona izgledala solidno. Oni so zadevali neke nore trojke, plus tega, da so nas filali na globino, kjer pravih obrambnih odgovorov več nismo imeli – bili smo nižji, utrujeni, izpolnjen bonus itd. Na koncu tekme smo lahko zadovoljni kljub porazu, ker smo igrali boljši basket; dokler nam je žoga krožila in smo imeli energijo za vtekavanja in gibanja v napadu, smo bili brez problema boljši, ko je šla tekma proti koncu, smo pa pač kondicijsko padali. Po tekmi lepo na pivo, kot se spodobi, pogledat kaj pravi znalac Gojc in mojster Oblak. Alpi nikoli ne ostane pri eni rundi, Klemen pravi da je novi Citroen mehek, Mičo pa edini uporablja Twitter, da lahko vidi kaj je Kobe povedal novega.
Posebna zahvala kapetanu Mičotu, ki je prišel kljub vročini in Jordanu ki se je kljub nenormalno zafilanem urniku naknadno sam ftrgal v Sladki vrh in razbremenil ekipo